Skoda Kamiq fiyatları dipte! Bundan ucuzu Tofaş!

Skoda Kamiq, B-SUV segmentinde yer almasına rağmen, rekabetçi bir piyasada diğer markalardan bir adım geride kalan bir model olarak dikkat çekiyor. Ancak bu durum, Skoda’nın avantajlı fiyat politikaları ve aracın sunmuş olduğu değer ile dengeleniyor.

Skoda Kamiq, piyasadaki birçok rakibine kıyasla daha uygun fiyat seçenekleri sunarak, bütçe dostu bir seçenek olmayı başarıyor.

Skoda Kamiq fiyatları dipte! Bundan ucuzu Tofaş!

Skoda Kamiq, baz donanım seviyesinde 115 beygir gücünde olan 1.0 litrelik TSI benzinli motor ile sunuluyor. Bu motor, performans açısından sınıfının gereksinimlerini karşılayacak düzeyde.

Ayrıca, araca eşlik eden DSG adı verilen çift kavramalı şanzıman, sürüş sırasında yumuşak ve hızlı vites değişimleri sağlayarak konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor. DSG şanzıman, özellikle trafikte sıkışık zamanlarda ve uzun yolculuklarda sürücülere büyük kolaylık sağlıyor.

Öte yandan, Skoda Kamiq‘in bagaj hacmi de göze çarpan özelliklerden biri. 405 litrelik bagaj hacmi, bu segment için yeterli bir alan sunarken, özellikle küçük aileler ve şehir içi kullanım için ideal bir hacim sunuyor.

Bu bagaj kapasitesi, günlük alışverişlerden hafta sonu kaçamaklarına kadar birçok farklı kullanım senaryosuna uygun çözümler sunuyor. Peki ama söz konusu aracın günümüzdeki fiyat seçenekleri ne durumda? Gelin bu soruya cevap bulabileceğiniz detaylı listeye yakından bakalım.

Elite 1.0 TSI 115 PS DSG

Fiyatı: 1.539.900 TL

Elite 1.5 TSI ACT 150 PS DSG

Fiyatı: 1.639.900 TL

Premium 1.0 TSI 115 PS DSG

Fiyatı: 1.719.900 TL

Premium 1.5 TSI ACT 150 PS DSG

Fiyatı: 1.789.900 TL

Monte Carlo 1.5 TSI ACT 150 PS DSG

Fiyatı: 1.999.900 TL,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir